top of page

Nadmotławie - przytulny apartament

Mieszkanie utrzymane w stylu Japandi to połączenie japońskiej estetyki i skandynawskiego minimalizmu, tworząc harmonijną przestrzeń, która jest jednocześnie przytulna i nowoczesna. Charakteryzuje się ono równowagą pomiędzy prostotą, naturalnymi materiałami i spokojnymi kolorami.

projekt mieszkania w stylu japandi salon
projekt wnętrz japandi skandynawski drewno jasny i przytulny
projekt mieszkania w gdańsku szafa lustro naturalne drewno

 

Wchodząć do mieszkania od razu odczuwasz spokój i harmonię. Przed tobą roztacza się jasny salon, w którym dominuje przestronność i przepływ światła. Na podłodze leży drewniany parkiet o delikatnym odcieniu, który nadaje wnętrzu ciepła. Ściany pomalowane są w stonowanych odcieniach beżu i szarości, tworząc neutralne tło dla mebli i dekoracji.

Centralnym punktem salonu jest minimalistyczna sofa w jasnoszarym odcieniu, ozdobiona miękkimi poduszkami. Naprzeciwko sofy stoi niska ława z matowym wykończeniem, na której można postawić filiżankę herbaty lub ulubioną książkę. Kuliste nogi ławy to dekoracyjny element, który powtarza się we wszystkich pomieszczeniach.

W jednym z kątów znajduje się wygodny fotel o prostej formie i naturalnym wykończeniu. Obok stoi minimalistyczna półka pod telewizorem, na której można wyeksponować obraz, niewielkie rzeźby, rośliny doniczkowe i inne drobne przedmioty.

Przestrzeń jest dobrze oświetlona dzięki dużym oknom, które pozwalają na dostęp naturalnego światła. Okna zdobią lekkie zasłony z delikatnego bawełnianego materiału, które migoczą delikatnie na wietrze.

Kuchnia, przechodząca płynnie z salonu, utrzymana jest w podobnym minimalistycznym stylu. Jasne szafki kuchenne kontrastują z blatami z naturalnego kamienia, tworząc spójne połączenie jasności z ciemnieszymi dodatkami.

projekt przytulnej sypialni w stylu japandi minimalizm
architekt wnetrz trójmiasto sypialnia kolory ziemi
projekt mieszkania rzut w stylu japandi
projekt mieszkania w stylu japandi dodatkowy pokoj goscinny
projekt pokoju goscinnego

Druga wersja salonu

projekt nowoczesnego mieszkania w gdansku
projekt nowoczesnego salonu
projekt nowoczesnego przytulnego wnetrza
ciemna piekna lazienka w gdansku
projekt łazienki szare kafle kamień z wanną
nowoczesna lazienka
projekt wnetrza gdańsk gdynia łazienka mała kolory ziemi
bottom of page