top of page

Słowackiego - Gdańsk Wrzeszcz

Wchodząc do tego nowoczesnego, a jednocześnie przytulnego mieszkania, od razu rzuca się w oczy harmonijne połączenie nowoczesnego designu z naturalnymi elementami. Przestrzeń jest urządzona w minimalistycznym stylu, gdzie czyste linie i proste formy spotykają się z ciepłymi akcentami drewna i głębokim odcieniem granatowego.

projekt mieszkania apartament salon z aneksem kuchennym mieszkanie skandynawskie nowoczesn
projekt salonu stolik kawowy granatowy szafka rtv i witryna ze szkłem
projekt salonu regał szafka rtv witryna drewno czarny
projekt przedpokój hol gdańsk przytulny apartamen

 

Salon to serce mieszkania, gdzie w pełni ukazuje się jego charakter. Podłoga jest wyłożona panelami w kolorze bielonego dębu, który tworzy przyjemną bazę dla wystroju. Ściany są utrzymane w jasnych odcieniach beżu, co sprawia, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej otwarta. Na jednej ze ścian znajduje się prosta zabudowa pod TV będąca ciemniejszym akcentem.. Obok zobaczymy imponującą witrynę z przeszklonymi frontami których tło stanową półki i korpus zabudowy wykonany z drewna i szlachetnym kolorze orzecha. Witryna ta pełni funkcję zarówno miejsca do przechowywania, jak i ozdoby.

Wnętrze jest ożywione granatowymi akcentami, które dodają głębi i elegancji. Na kanapie w kolorze intensywnego granatu znajdują się poduszki i pledy w kolorze beżu i szarości, tworząc przytulny i jednocześnie wyrafinowany nastrój. Przy kanapie znajduje się niski stolik kawowy z marmuru, idealnie pasujący do koncepcji mieszkania.

Kuchnia jest otwarta na salon i utrzymana w minimalistycznym stylu. Białe i orzechowe szafki  idealnie komponują się z blatem z jasnego marmuru, dodając elegancji. 

projekt mieszkania w gdansku przyjemne wnetrze
projekt mieszkania styl nowoczesny przytulny pokój gościnny

To nowoczesne mieszkanie z dodatkami drewna i koloru granatowego jest udanym połączeniem estetyki i funkcjonalności. Proste linie i minimalistyczne formy tworzą spokojną bazę, podczas gdy drewno i granatowe akcenty dodają ciepła i charakteru, sprawiając, że przestrzeń jest jednocześnie przytulna i elegancka.

projekt gabinetu biblioteczka domowa granantowy miejsce do pracy zdalnej homeoffice
projekt sypialnia toaletka drewniane drzwi gdańsk sopot
projekt przedpokoju mieszkania deweloperskie gdańsk trójmiasto drzwi drewniane
projektowanie wnętrz gdańsk trójmiasto projekt kuchni biały drewno
projekt pokoju gościnnego komoda lustro
projekt garderoba mała w mieszkaniu gdańsk trójmiasto
projekt łazienka z granatem gdańsk sopot gdynia trójmiasto
projekt łazienki drzwi przesuwne czarne projektowanie aranżacja
projekt łazienki z prysznicem marmur granat
projekt łazienki z wanną i granatowymi kaflami pralka w łazience
bottom of page